Tydzień w Zamku nad Morzem

Potrzebujesz odpoczynku? Jesteś zmęczony codziennością w ciągłym biegu?

W takim razie mamy dla Ciebie świetną ofertę wczasów nad morzem

XIX wieczny zamek znajdujący się nad brzegiem morza z pewnością pozwoli na chwilę zapomnieć o codzienności i poczuć się wyjątkowo, Dla osób preferujących aktywną formę wypoczynku przygotowano jazdę konną, oraz wypożyczalnie rowerów

 

 

(śpiące z rodzicami, bez wyżywienia)

(ilość dni x ilość dzieci)

Ilość godzin na całą grupę.

(cena w 1 stronę)

Description

TYGODNIOWY POBYT W ZAMKU W RZUCEWIE

Twój pobyt umilą piękne pokoje w zabytkowym Zamku a Zamkowy kucharz zadba o Twoje podniebienie, przygotowując przepyszne dania. Natomiast chwile wytchnienia zapewnią Ci spacery nad brzegiem morza, drogą nad zatoką prowadzącą przez Park Kulturowy Osada łowców fok oraz spacery aleją Lipową prowadzącą z Zamku do miejscowości Osłonino, którą przechadzał się sam Jan III Sobieski.

Do pobytu wliczone są śniadania w Zamku Jan III Sobieski.

Przy Zamku mieści się nasza stajnia, w której możesz spróbować dosiąść wierzchowca po raz pierwszy, wyjechać w teren nad morze lub doszkalać swoje umiejętności na maneżu.

W przypadku osób zaawansowanych jazdy trwają godzinę, natomiast w przypadku osób wymagających jazd na lonży- 30 min. Jazdy są grupowe.
To Państwo wybieracie jakiego rodzaju mają być to jazdy (teren czy maneż).
W przypadku zainteresowania inną ilością dni, przyjazdem z dziećmi w wieku powyżej 4 lat lub noclegiem w apartamencie- prosimy o kontakt mailowy 🙂

*DZIEŃ Z KUCYKAMI DLA DZIECKA:
Chcesz przyjechać do nas ze swoimi pociechami? Nie ma problemu. Martwisz się, że uroki Zamku i nadmorskiej okolicy nie będą dla nich wystarczająco ciekawe? Również nie ma problemu.
Wystarczy, że zarezerwujesz dla nich dzień z kucykami, a w programie:

  • opieka wychowawców od godziny 9 do 15
  • zajęcia animacyjne
  • 2 jazdy na kucykach
  • nauka czyszczenia i siodłania kucyka
  • zajęcia na łonie natury lub w pomieszczeniu w zależności od warunków pogodowych
  • do dyspozycji plac zabaw
  • obiad w Zamkowej Restauracji

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-10 lat, które nie miały większej styczności z jazdą konną. Starsze dzieci i/lub jeżdżące konno zapraszamy do rezerwacji jazd konnych na lonży, maneżu, bądź w terenie (w zależności od umiejętności jeźdźca).

Cena 160 zł dotyczy 1 dnia z kucykami dla 1 dziecka. Aby zarezerwować należy wpisać ilość dni, a w przypadku większej ilości dzieci odpowiednio tą ilość pomnożyć.

Martwisz się, że z ważnych przyczyn niezależnych od Ciebie nie będziesz mógł przyjechać na zarezerwowane wczasy? Bez obaw- daj nam tylko znać!** Znajdziemy dla Ciebie inny termin i zmienimy go bez dodatkowych opłat.

 

**maksymalnie 2 tygodnie wcześniej. W sytuacjach związanych z Twoim zdrowiem termin 2 tygodniowy nie obowiązuje, ale koniecznie skontaktuj się z nami jak tylko dowiesz się o zaistniałej sytuacji!