Tydzień w Zamku nad Morzem

Potrzebujesz odpoczynku? Jesteś zmęczony codziennością w ciągłym biegu?

W takim razie mamy dla Ciebie świetną ofertę wczasów nad morzem

XIX wieczny zamek znajdujący się nad brzegiem morza z pewnością pozwoli na chwilę zapomnieć o codzienności i poczuć się wyjątkowo, Dla osób preferujących aktywną formę wypoczynku przygotowano jazdę konną, oraz wypożyczalnie rowerów

 

 

Ilość godzin na całą grupę.

Płacąc bonem oświadczasz że osoba korzystająca jest uprawnia do jego wykorzystania

Opis

This post is also available in: English Deutsch

Hotel nad morzem w Zamku

Twój pobyt umilą piękne pokoje w zabytkowym Zamku a Zamkowy kucharz zadba o Twoje podniebienie, przygotowując przepyszne dania. Natomiast chwile wytchnienia zapewnią Ci spacery nad brzegiem morza, drogą nad zatoką prowadzącą przez Park Kulturowy Osada łowców fok oraz spacery aleją Lipową prowadzącą z Zamku do miejscowości Osłonino, którą przechadzał się sam Jan III Sobieski.

Przy Zamku mieści się nasza stajnia, w której możesz spróbować dosiąść wieżchowca po raz pierwszy, wyjechać w teren nad morze lub doszkalać swoje umiejętności na maneżu.

*DZIEŃ Z KUCYKAMI DLA DZIECKA:
Chcesz przyjechać do nas ze swoimi pociechami? Nie ma problemu. Martwisz się, że uroki Zamku i nadmorskiej okolicy nie będą dla nich wystarczająco ciekawe? Również nie ma problemu.
Wystarczy, że zarezerwujesz dla nich dzień z kucykami, a w programie:

  • opieka wychowawców od godziny 9 do 15
  • zajęcia animacyjne
  • 2 jazdy na kucykach
  • nauka czyszczenia i siodłania kucyka
  • zajęcia na łonie natury lub w pomieszczeniu w zależności od warunków pogodowych
  • do dyspozycji plac zabaw
  • obiad w Zamkowej Restauracji

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-10 lat, które nie miały większej styczności z jazdą konną. Starsze dzieci i/lub jeżdżące konno zapraszamy do rezerwacji jazd konnych na lonży, maneżu, bądź w terenie (w zależności od umiejętności jeźdźca).

Cena 160 zł dotyczy 1 dnia z kucykami dla 1 dziecka. Aby zarezerwować należy wpisać ilość dni, a w przypadku większej ilości dzieci odpowiednio tą ilość pomnożyć.

Martwisz się, że z ważnych przyczyn niezależnych od Ciebie nie będziesz mógł przyjechać na zarezerwowane wczasy? Bez obaw- daj nam tylko znać!** Znajdziemy dla Ciebie inny termin i zmienimy go bez dodatkowych opłat.

 

***maksymalnie 2 tygodnie wcześniej. W sytuacjach związanych z Twoim zdrowiem termin 2 tygodniowy nie obowiązuje, ale koniecznie skontaktuj się z nami jak tylko dowiesz się o zaistniałej sytuacji!