Weekend w siodle

From: 790,00 

W PRZYPADKU POBYTU W ZAMKU OFERTA WAŻNA TYLKO W DNIACH 01.09- 30.06
W PRZYPADKU POBYTU W PENSJONACIE OFERTA WAŻNA W DNIACH 01.07-31.08

Potrzebujesz odskoczni od codziennych zajęć, ale nie masz czasu? Szef nie dał Ci urlopu;) ? Może  prowadzisz własny interes i nie możesz go zostawić na długo? Weekend w siodle to oferta właśnie dla Ciebie, spełnij marzenia, pojeździj po plaży lub dosiądź wierzchowca po raz pierwszy i podaruj sobie odrobinę relaksu, urlop nad morzem naładuje Twoje baterie 🙂 Wykorzystaj aktywnie ferie zimowe z końmi 🙂

(śpiące z rodzicami, bez wyżywienia)

(ilość dni x ilość dzieci)

(cena w 1 stronę)

Category:

Description

Cena od 790 zł  810 zł

W podstawowej wersji znajdują się 2 noclegi oraz 3 jazdy konne.

NOCLEG

Do wyboru pokój standardowy lub apartament w Zamku w Rzucewie, zabytkowe mury nadadzą niepowtarzalnego klimatu! W cenę pobytu w Zamku wliczone jest pełne wyżywienie

JAZDY

Czas trwania pojedynczej jazdy zależy od poziomu zaawansowania jeźdźca. Jazda dla osób zaawansowanych trwa 1 godzinę, natomiast osoby wymagające jazd na lonży skorzystają z jazd które trwają 30 min. To Wy wybieracie czy to będą tereny czy treningi na maneżu. Jazdy są grupowe.

Transport Busem z Warszawy 950 zł (do 8 osób)

3,5 godziny drogi od Warszawy samochodem lub Pendolino. Odbierzemy Cię z dworca w Gdyni Głównej.

30 min samolotem.

Przez „wyżywienie” rozumiemy śniadanie, obiad i kolację.

W przypadku zainteresowania inną ilością dni, przyjazdem z dziećmi w wieku powyżej 4 lat lub noclegiem w apartamencie- prosimy o kontakt mailowy 🙂

*DZIEŃ Z KUCYKAMI DLA DZIECKA:
Chcesz przyjechać do nas ze swoimi pociechami? Nie ma problemu. Martwisz się, że uroki Zamku i nadmorskiej okolicy nie będą dla nich wystarczająco ciekawe? Również nie ma problemu.
Wystarczy, że zarezerwujesz dla nich dzień z kucykami, a w programie:

  • opieka wychowawców od godziny 9 do 15
  • zajęcia animacyjne
  • 2 jazdy na kucykach
  • nauka czyszczenia i siodłania kucyka
  • zajęcia na łonie natury lub w pomieszczeniu w zależności od warunków pogodowych
  • do dyspozycji plac zabaw
  • obiad w Zamkowej Restauracji

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-10 lat, które nie miały większej styczności z jazdą konną. Starsze dzieci i/lub jeżdżące konno zapraszamy do rezerwacji jazd konnych na lonży, maneżu, bądź w terenie (w zależności od umiejętności jeźdźca).

Cena 160 zł dotyczy 1 dnia z kucykami dla 1 dziecka. Aby zarezerwować należy wpisać ilość dni, a w przypadku większej ilości dzieci odpowiednio tą ilość pomnożyć.

Martwisz się, że z ważnych przyczyn niezależnych od Ciebie nie będziesz mógł przyjechać na zarezerwowane wczasy? Bez obaw- daj nam tylko znać!** Znajdziemy dla Ciebie inny termin i zmienimy go bez dodatkowych opłat!

**maksymalnie 2 tygodnie wcześniej. W sytuacjach związanych z Twoim zdrowiem termin 2 tygodniowy nie obowiązuje, ale koniecznie skontaktuj się z nami jak tylko dowiesz się o zaistniałej sytuacji!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Weekend w siodle”

Your email address will not be published. Required fields are marked *